Z jakiego powodu ledowe telebimy są tak chętnie wykorzystywane przez współczesną reklamę zewnętrzną.


Telebimy przebojem wkroczyły się na rynek wizualizacji i dostawy, zastępując formy tradycyjne. Nie powinno to zresztą dziwić, że tak jest, bo w zestawieniu z tablicami reklamowymi albo bilboardami mają wiele plusów. Przede wszystkim są dużo elastyczniejsze jeżeli chodzi o samą emisję reklam. W klasycznych metodach reklamy wszelkie zmiany będą wymagać fizycznego przyklejenia albo wstawienia nowego obrazu, a to wiąże się z jakimś czasem i zatrudnieniem do tego pracownika.

reklama
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Telebim warszawa rondo wiatraczna nie będzie miał takich ograniczeń, bo obrazami które są wyświetlane steruje się za pomocą specjalnych narzędzi programowych - użyj tego linku. Przy niektórych telebimach konieczne będzie dotarcie do urządzenia i wprowadzenie zmian, ale coraz częściej spotyka się ekrany, które można sterować za pomocą internetu. A takie sterowanie wiąże się też z tym, że telebimy nie mają ograniczeń co do częstotliwości lub czasu emisji. Da się reklamy puszczać cyklicznie, zostawiać jakąś na dłużej czy robić zmiany co kilkanaście sekund - wszystko będzie zależało od okoliczności, a wykonanie zmian w schemacie emisji będzie szybkie i wygodne.telebim reklamowy
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Kolejną zaletą współczesnych telebimów jest ich świetna widoczność. Zbudowane są one z malutkich punktów, z których każdy złożony jest z zestawu trzech diod. Poprzez sterowanie natężeniem świecenia każdej z tych diod otrzymuje się końcową barwę punktu, jaką widzi odbiorca. Układ sterowania obsługuje pracę wszystkich punktów, dając tym samym możliwość wyświetlania dynamicznych, szybko zmieniających się obrazów. Diody użyte w tych urządzeniach cechują się wysokim poziomem wydajności, dzięki czemu telebim Warszawa Żwirki i Wigury jest doskonale widoczny bez względu na warunki, nawet w czasie opadów czy w nocy. Niekiedy nawet się pojawiają sygnały, że natężenie światła emitowanego przez telebimy jest za duże, i mogą one rozpraszać kierowców jeśli stoją zbyt blisko ulic.czytaj wpis program do obliczania podatku program do obliczania podatkuLecz dla firm reklamowych możliwości tego typu są niezwykle cenne, bowiem mogą docierać ze swoją reklamą przez całą dobę, bez żadnego ograniczenia związanego z czasem albo pogodą.

Tags: Internet, światło, obraz