Szukasz sposobu na podniesienie zainteresowania pośród nabywców? Zorganizuj loterię losową!


Właściciele przedsiębiorstw oferujących artykuły albo usługi, wciąż szukają sposobu, żeby wzbudzać zaciekawienie wśród konsumentów i przyciągać ich do siebie. Podejmuje się różnorodne akcje reklamowe oraz promocyjne, produkuje różne gadżety i artykuły reklamowe. Istnieje jeszcze jedna skuteczna forma przyciągania konsumentów: konkursy oraz loterie.


kule do losowania
Klienci lubią loterie!

Statystyki rynku ukazują, że konsumenci uwielbiają konkursy oraz loterie fantowe, ponieważ mogą w nich wygrać wyjątkowo ciekawe nagrody i gadżety firmowe danych marek. Na rynku bezustannie pojawiają się wiadomości o rozpoczętych wyzwaniach konkursowych albo loteriach, w których klienci mają szansę wygrać ciekawe produkty, wycieczki albo bony. To naprawdę owocna forma przyciągania uwagi klienta oraz zachęcania go, żeby sięgał po określony towar. W momencie, kiedy szuka się interesującej formy promocji, można zdecydować się na takie działanie, jednakże trzeba zdecydować, czy pomyślniejszą alternatywą będzie organizacja loterii czy konkursu - nasza strona internetowa.

Wygoda uczestnika przede wszystkim

W momencie, jeżeli na względzie ma się wygodę uczestników, należy decydować się na loterię. Udział w loterii zazwyczaj związany jest z nabyciem jakiegoś towaru, a w późniejszym czasie uczestniczeniu w losowaniu. Losowania zazwyczaj mają charakter cykliczny oraz odbywają się w określonym zakresie czasowym. W wypadku loterii organizator bywa zmuszony zapoznać się z aktualnymi przepisami dotyczącymi loterii fantowych. Przepisy te bardzo często się zmieniają zatem za każdym razem, jeżeli chce się urządzić podobną loterię, należy pamiętać o wymaganych formalnościach.


dane osobowe
Author: Carol Pyles
Source: http://www.flickr.com
Ochrona danych osobowych jest bardzo istotna

Ludzie bardzo chętnie biorą udział w różnorakich konkursach, niemniej pragną mieć zabezpieczenie, że wpisane dane (w serwisie) osobowe okazują się bezpieczne w bazie organizatora. Zazwyczaj organizatorzy loterii oraz konkursów zastrzegają sobie, że dane - przejdź do strony - uczestnika będą wykorzystywane oraz przetwarzane w celach marketingowych - nawet pomocna strona, warto zajrzeć. Ta kwestia została uregulowana specjalnymi przepisami więc każdy organizator powinien ich przestrzegać.

Tags: gadżety, zakup, produkt, organizator