Rynek mieszkaniowy w Rzeszowie- jak będzie wyglądać w 2015 roku?


Od stycznia tego roku powiększyła się minimalna wartość udziału własnego dla ludzi korzystających z zobowiązań hipotecznych. Pomyślne stopy procentowe i trwałe wartości mieszkań powodują że zainteresowanie kupnem mieszkań (Rzeszów) wcale nie maleje. Wartości mieszkań w Polsce utrzymują się na podobnym pułapie już od kilku miesięcy.

Zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, znaczącą rolę odgrywają inwestorzy, którzy finansują kupno mieszkania ze środków osobistych. Ciągle jednakże najistotniejszą grupę tworzą odbiorcy posiłkujący się kredytami hipotecznymi. Przyciągające ceny nieruchomości, oraz wystarczająco szeroka propozycja mieszkań musi przełożyć się na stopniowe wzmacnianie zainteresowania. Coraz więcej nieruchomości z rynku pierwotnego jest proponowana razem z rachunkiem powierniczym. Jest to rozstrzygnięcie, które zabezpiecza środki odbiorcy i powoduje, że nowo wybudowane cieszą się coraz większym popytem. Wraz ze podwyższeniem kwoty udziału własnego wzrasta powodzenie pożyczek konsumenckich. Dla wielu inwestorów jest to rozwiązanie do prędkiego zebrania nieodzownej sumy wkładu własnego.

Mieszkania Rzeszów cały czas znajdują swoich nabywców. Łączy się to z dopasowaniem oferty rynkowej do zainteresowań nabywców. W zamian wielkich apartamentów konstruuje się dziś wiele więcej mieszkań dwu i trzypokojowych, na które stać przeciętną polską rodzinę.

Nie nie jesteś pewien, czy prezentowany tekst jest tym, czego szukasz? Odpowiedź brzmi: tak - ponieważ te przydatne wskazówki (https://www.warynski.pl/blog/jaki-wklad-wlasny-do-kredytu-hipotecznego-jest-obecnie-wymagany/) mają przydatne dane. Wejdź tutaj i przekonaj się sam.Mieszkania Nasz Gaj Rzeszów
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Dużo ludzi decyduje się też na zakupienie mieszkania pod dzierżawę. Taka lokata jest bardziej intratna niż lokata bankowa. Należy jednak mieć na uwadze, że nabycie lokum pod wynajem to długoterminowa inwestycja. Stosunki pomiędzy wartościami spłaty zadłużenia, a wartością wynajmu mogą się stale zmieniać.

Największe zaciekawienie budzi zakupienie mieszkania na wczesnym etapie budowy. Do tej pory najpopularniejsze były mieszkania istniejące, lub będące w końcowej fazie budowania. Przyszły posiadacz może posiadać wpływ na plan własnego mieszkania, posiada też szersze możliwości doboru najkorzystniejszej propozycji i okres na zebranie odpowiedniej kwoty. Ma na to działanie także nowa regulacja deweloperska, która ochrania interesy inwestora.

Tags: mieszkania, projekt, inwestycja, nieruchomości, droga, cena, koszty