Reklamowanie się na telebimach jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach


Reklamy widzimy w każdym miejscu, nawet w komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach wyświetlają się różne wiadomości. Do tej pory najczęściej widzieliśmy zazwyczaj plakaty w autobusach, a teraz mamy niewielkie telebimy. To interesująca opcja, bo wiadomo, że do wielu ludzi tego rodzaju reklama autobusy Bochnia dotrze. Wiadomo, że trzeba się dobrze zastanowić, z jakim targetem mamy do czynienia w komunikacji miejskiej. To nie jest tak, że mogą reklamować się tam wszyscy.


plakat reklamowy
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Chociaż w sumie reklamować (http://www.foliograf.pl/) mogą się wszystkie firmy, ale na pewno nie każdej firmie da to oczekiwany zysk. Jak wiemy autobusami najczęściej przemieszczają się uczniowie w różnym wieku i ludzie starsi. To najczęściej spotykane osoby w autobusach. Tak, więc, jeżeli są to ludzie, do których chcielibyśmy trafić z przekazem naszej firmy, to faktycznie warto pomyśleć o takiej reklamie, ale, jeżeli Ci ludzie w niewielkim stopniu mogą być zainteresowani naszymi usługami, to nie ma sensu wydawać pieniędzy na reklamy w autobusach.

Interesująca reklama

Dziś wszędzie poszukuje się miejsc na to by zareklamować swoją firmę. Z tego powodu reklama autobusy Chorzów raczej nikogo nie zaskakuje. Wiadomo, że połączenia komunikacji miejskiej również są reklamowane w autobusach, ale najczęściej reklamowane są produkty, które mogą zainteresować ludzi, którzy korzystają z oferty komunikacji miejskiej. Dobrze, więc zerkać na ekrany ledowe w autobusach, bo może akurat zauważymy ciekawą dla nas ofertę. Ludzie, którzy podejmują decyzję, że reklama ich firmy zostanie pokazywana w autobusie też muszą się jakoś postarać. Trzeba przedyskutować wszystko z osobami z Zarządu Transportu (producent przyczep) Miejskiego, uzyskać informację ile to będzie kosztowało i czy taka reklama będzie mogła być pokazywana na telebimach zainstalowanych w autobusach. Tutaj więcej nowości: blog.


baner
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście najważniejsza dla wielu ludzi jest cena. Ale nie ma się, czym martwić ceny są przystępne. Także, jeżeli w naszym mieście w autobusach zostały zamontowane ekrany led, to warto pomyśleć o tym, że to świetny sposób na reklamę. Powinniśmy pomyśleć, czy ludzie , którzy jeżdżą autobusami mogą być zainteresowani tym, co mamy ofercie a jeśli tak, to dobrze zainwestować w reklamy w autobusie.

Tags: ekrany, reklama, reklamy