Poszukujesz własnego gniazdka? Przekonaj się które propozycje mieszkań deweloperskich są w tym momencie w Twoim mieście


Obecnie mnóstwo młodych ludzi chce jak najszybciej opuścić rodzinne gniazdko. Jest to wywołane w szczególności tym, że młodzi ludzie po zakończeniu studiów pragnąc na zawsze osiedlić się w miejscu, w jakim spędzili ostatnie parę lat życia.


Niestety w rozbudowanych miastach kłopotliwie jest zakupić tanie mieszkania, gdyż bez ustanku jest na to popyt. W związku z tym już dziś trzeba pomyśleć, czy nie lepiej będzie zdecydować się na kupno czterech ścian poza granicami miasta. W wielu pobliskich miejscowościach wyszukamy tak samo ładne mieszkania deweloperskie ze dużo mniejsze pieniądze. Rozstrzygająca decyzja oczywiście będzie należała wyłącznie do nas, jednak warto rozważyć tą sprawę. W tej chwili wiele osób zastanawia się również nad tym czy korzystniej kupić używane mieszkanko od właściciela czy postawić na zakup nowego.
Rynek pierwotny
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wiadomo jest, że każda z tych opcji ma plusy i minusy. Wiadomym jest, iż mieszkania deweloperskie będą zdecydowanie droższe, () jednak mamy świadomość, iż jesteśmy pierwszymi właścicielami. W dodatku są one umiejscowione w nowych blokach, w których zwykle jest garaż(zobacz regulator przepływu) podziemny, co jest znacznym walorem. Dodatkowo takie mieszkanka są na kamerowanych i nowoczesnych osiedlach, zatem nie musimy się zamartwiać o bezpieczeństwo swoje i dzieciaków, jakie spokojnie są w stanie bawić się na placu zabaw. Jeśli bardzo ograniczają nas pieniądze, to w tym czasie powinniśmy pomyśleć o odkupieniu mieszkania. Na nieszczęście nigdy nie będziemy mieli gwarancji, że wszystko będzie funkcjonować tak jak należy. Mnóstwo ludzi maskuje to, iż instalacja powinna być wymieniona czy to, że sąsiedzi są niezmiernie zgryźliwi.
Dlatego też jeśli mamy możliwość wzięcia kredytu, to winniśmy zdecydować się na mieszkanie od dewelopera. Zwykle w jednym bloku znajduje się kilkadziesiąt mieszkań, więc będziemy w stanie wybrać rozmiar mieszkania , a także piętro.

Jeśli jesteś na etapie kupna mieszkania to nie czekaj ani chwili dłużej, bowiem ceny mieszkań cały czas idą do góry. Już dziś pogadaj z wybranym przez siebie deweloperem odnośnie mieszkań, jakie chce Ci zaoferować.