P.H.U. Pneuma - Sprężarki śrubowe i tłokowe


P.H.U. PNEUMA prowadzi działalność w branży urządzeń produkujących i oczyszczających sprężone powietrze od 1997 roku. Prowadząc swoją działalność przedsiębiorstwo uzyskało sobie przychylną opinię i mocną pozycję na w branży.
Sprężarka tłokowa
Source: http://www.pneuma.pl/
Dzięki zdobytemu doświadczeniu, w zakresie oferowanych usług, zapewnia zleceniodawcom całościową obsługę w dziedzinie diagnozowania zapotrzebowania, doradztwa odnośnie doboru sprzętu sprężającego / uzdatniającego powietrze, dostarczenia i fachowej instalacji oraz szkolenia.

Obecnie trudno o porządne i wiarygodne informacje w kontekście prezentowanej kwestii, ale jeżeli chcesz takie zobaczyć, to zwyczajnie kliknij ten odnośnik.

W ofercie P.H.U. Pneuma posiada maszyny uznanych producentów krajowych oraz zagranicznych, cieszące się dobrą opinią i zaufaniem użytkowników, a wśród nich sprężarki śrubowe i łopatkowe, osuszacze powietrza, systemy oczyszczające powietrze (aleklima.pl/klimatyzatory-rodzaje/klimatyzatory-nascienne) oraz liczne części zamienne m. in. spusty kondensatu. Najważniejszym celem działalności przedsiębiorstwa jest pełne realizowanie potrzeb zleceniodawców, co realizowane jest dzięki wysokiej jakości sprzedawanych urządzeń, szkoleniu pracowników zwiększającym ich kwalifikacje oraz rzetelnej obsłudze.Tags: szkolenia, części, CO