Odbiór własnego mieszkania, czyli w jaki sposób zrobić to dobrze i uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości


Odbiór stanu surowego oraz odbiór techniczny to niezmiernie ważne momenty dla osób, jakie zakupiły własne cztery cztery. Jeżeli nie znamy się najlepiej na budowlance, oddajmy to trudne zadanie fachowcom. Natychmiast wykryją wszystkie ewentualne usterki oraz uchronią nas przed niepotrzebnymi problemami oraz kosztami.
Nie każdy z nas musi znać się na budownictwie. Jeżeli nabyliśmy mieszkanie, rozsądniej nie podpisywać jego odbioru bez wsparcia fachowca. Pamiętajmy o tym, że inwestor jest zobowiązany do usunięcia wszelkich usterek, które zgłosimy podczas odbioru mieszkania. Własne gniazdko nie jest tanie, więc to w naszym interesie leży, abyśmy wprowadzili się do lokum, w którym nie ma krzywych ścian, a instalacja elektryczna nie prowadzi do licznych zwarć.

nieruchomość mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
W stolicy województwa dolnośląskiego w zeszłym roku sprzedano niemal 6,5 tys. mieszkań - oferujemy odbiór mieszkania we Wrocławiu! To był rekordowy rok dla branży deweloperskiej. Odbiory mieszkań we Wrocławiu trwały zatem ciągle. Najwięcej mieszkań sprzedano na Krzykach, natomiast najmniej na Starym Mieście. Koszt za metr kwadratowy wahała się w przedziale 5-7 tys. złotych. Ilu z nowych właścicieli odpowiednio dokonało odbioru swoich lokali? Trudno stwierdzić. Ci, z nas, jacy planują zakup mieszkania w 2. połowie bieżącego roku i później, muszą już teraz znaleźć fachowca od spraw budowlanych. Tym bardziej, że najlepsi z nich mają bardzo napięte kalendarze. Odbiory mieszkań we Wrocławiu to rzeczywiście trudne zadanie. Tym bardziej, że każdy inwestor w inny sposób opisuje takie słowa jak np.

Kliknij na proponowany artykuł (http://cosmohomes.es/?idio=17), a poznasz dane na opisywany wątek jeszcze w większym stopniu - zapewne będą nieprzeciętne i kompletnie Cię pochłoną.

„stan surowy”, „wykończenie pod klucz”, itd. Często zdarza się tak, że kupujący we własnym zakresie musi wykonać sufit we własnym mieszkaniu, ponieważ stan surowy – zgodnie z umową – nie zawiera prac związanych z wykończeniem wspomnianego wcześniej sufitu.mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
A co jeśli ściany w naszym mieszkaniu są krzywe lub popękane? Wtedy będziemy musieli złożyć reklamację.

Czy ten komentarz spod linku (https://assystem.com.pl/realizacje/) zainspirował Cię do napisania swej opinii? Bardzo nam miło. Więc nie ociągaj się i pisz coś!

Podobnie dzieje się w przypadku źle wykonanych instalacji elektrycznych czy wodnych. Zdecydujmy się zatem na pomoc doświadczonego fachowca. Dzięki temu szybciej wykryjemy usterkę, jaka zostanie usunięta zanim będzie za późno. Dzięki temu oszczędzimy sobie stresu i kłótni z deweloperem.

Tags: mieszkania