Niezawodny producent okien pcv i drzwi pcv.


Producent DRUTEX S.A. jest nowoczesną spółką, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze technologie. Szczególnie polecana kiedy poszukujesz w sieci dobrej jakości i niezawodne drzwi aluminiowe.


drewniane okna
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Na chwilę obecną DRUTEX S.A.
jest najlepszym po względem wielkości producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie producent posiada również okna aluminiowe drzwi, fasady z drewna i aluminium. Duże możliwości technologicznie jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu firmy Drutex S.A, pozwalają na realizację nawet najtrudniejsze i najśmielsze zamówienia stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeśli tak, to bez wahania zobacz też to uzupełniające info (https://www.kingspan.com/pl/pl-pl/produkty/woda-i-scieki/woda-deszczowa/domowy-system-odzyskiwania-wody-deszczowej-raintra). Po prostu kliknij tu a na pewno się nie rozczarujesz!Kombinacja wysokiego stopnia izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności czyni nasze profile pcv i okna pcv synonimem nowoczesnej technologii. W ofercie znajdziecie Państwo także rolety producenta Drutex S.A. Nakładane rolety z PCV to system zintegrowanych rolet wraz z oknem, który można zastosować wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub w trakcie wymiany okien. Kompatybilność obowiązuje także w systemie rolet zewnętrznych. Bogata kolorystyka skrzynek, prowadnic i pancerzy oraz różnorodność w napędach rolety oraz jej zabezpieczeń spełniają wszelkie wymagania Klientów.

W naszym sukcesie dużą rolę odegrało wdrożenie systemów Zarządzania Jakością takich jak ISO 9001 oraz ISO 14001, których prawidłowe funkcjonowanie gwarantuje TÜV Management Service GmbH.

Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez firmę DRUTEX S.A. produktów i usług, głównie skoncentrowano się na dążeniu do oferowania najwyższej jakości produktów oraz redukcji czasu realizacji zamówień oraz dostaw do Klientów. Obecnie DRUTEX S.A. oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do wskazanej lokalizacji w Polsce i innych krajów Unii Europejskiej.

okna
Author: Firma OknoPlus
Source: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg
Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej prowadzona jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia renomowanych zachodnich firm: austriackiej LISEC i Technoplast oraz niemieckich: RAPID-URBAN, HAFFNER oraz WEINIG.

Szukasz drzwi drewniane producent - idealnie trafiłeś na Drutex.

Drzwi zewnętrzne drewniane w systemie Softline wykonane z drewna sosnowego i meranti spełniają wymogi estetyczne oraz wymogi budowlane. Główną cechą profilu Softline są nietuzinkowe, opływowe kształty, o gładkiej oraz lśniącej powierzchni, które dają swoim użytkownikom bardzo duże korzyści i możliwośći.

Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline wykonana jest z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm. Polecamy również okna drewniane meranti z bardzo dużą gamą kolorów - pełna paleta RAL, oraz lazurów ze strukturą drewna.Ponadto żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie powłoki malarskie są bezpieczne dla środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Author: Magdalena Hayder