Najkorzystniejsza oferta bankowa


Większa część ludzi zarabiających ma jakieś oszczędności. Na ogół są one umieszczone na pospolitym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.


Słusznym rozwiązaniem jest ulokowanie środków na lokacie.

Na tej stronie znajdują się absorbujące wątki, ale sprawdź też pozostałe tematyczne wątki (http://www.inito.pl/ksiegowosc-amazon/), ponieważ one również zapewne Cię zaintrygują.

Nie przynosi to kokosów, jednak mamy pewność, że suma się trochę powiększy. Takie dodatkowe pieniądze mogą się przydać, zwłaszcza że nic nas to nie kosztuje. Lokata o przyciągającym oprocentowaniu umożliwia nam spokojne odkładanie i pomnażanie własnych funduszy.

Banki prześcigają się w propozycjach nowych produktów bankowych. Żeby zainicjować oszczędzanie na lokacie wystarczy oddać wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób zaczynamy oszczędzanie. Kiedy finanse (zobacz kredyt inwestycyjny dla firm) są nam niezbędne nieoczekiwanie, przed czasem zakończenia lokaty, zdołamy unieważnić umowę, a fundusze do nas powrócą w nie mniejszej kwocie aniżeli ta, jaką zdeponowaliśmy. Jeśli zaś nie będziemy musieli korzystać z zainwestowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, zyskamy naliczone od zainwestowanej sumy odsetki.

pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Lokata Bezkarna to perfekcyjna oferta dla nowych petentów zakładających konto osobiste BGŻ Optima scalające szczególnie rzetelne oprocentowanie lokaty z luksusem wypłaty środków bez straty naliczonych procentów. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane procenty i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną może otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy w BGŻ Optima i nie była właścicielem tego konta. Jeśli osoba nie osiągnie owego warunku, zakładana lokata jest typową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje na portalu Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, zakładaną w złotych polskich. Można ustanowić tylko jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone odsetki są przenoszone na konto.


W wypadku zerwania inwestycji przed czasem, oddawany jest kapitał, również odsetki w kwocie równej 100% wielkości odsetek naliczonych od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych odsetek zostanie pobrany podatek od korzyści kapitałowych zgodnie z aktualnymi zarządzeniami prawa. Oferta BGŻ Optima stanowczo wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą informacją dla nas, petentów.

Tags: pieniądze, oszczędzanie, oferta, kwota