Mieszkaniowy rynek w Warszawie i okolicznych miejscowościach, gdzie najwygodniej będzie mieszkać.


Stolica naszego kraju to największe miasto w Polsce, liczy obecnie znacznie ponad milion mieszkańców. I mowa tu jest jedynie o osobach w niej mieszkających, a przecież bardzo duża liczba pracujących na terenie Warszawy mieszka w jednej z wielu pobliskich miejscowości.


apartamenty
Author: WAN SA
Source: WAN SA
Taki trend jest coraz popularniejszy, wielu ludzi dużo bardziej woli kupić lub wybudować dom kilkanaście kilometrów od granicy, ale mieć spokój, ciszę i niewielki ogródek w którym można wypocząć.

Masz ochotę poznać większą ilość interesujących danych na ten wątek? To poczytaj więcej, które właśnie wspomniane informacje mają.

Niestety będzie się to wiązać to z tym, że konieczne będzie regularne jeżdżenie do pracy, a z tym czasami będą spore problemy. Rano wszystkie większe ulice stoją w jednym wielkim korku, i taka sama sytuacja ma miejsce popołudniem, tyle że w przeciwną stronę (www). Chęć posiadania nawet niewielkiego domu w jakimś spokojnym miejscu sprawiła, że wszystkie miejscowości dookoła Warszawy bardzo dynamicznie się rozwijają. Do niedawna jeszcze największym zainteresowaniem cieszyły się jednorodzinne domki, ale takich trendów nie mogli nie zauważyć deweloperzy, i dookoła Warszawy zaczęły się pojawiać domy z większą ilością mieszkań.

Obok zachodniej strony Warszawy, zaledwie piętnaście kilometrów od jej granicy leży Pruszków, jedno z wybieranych chętniej miejscowości przez osoby szukające domu czy mieszkania. W Pruszkowie bez przerwy zaczynają powstawać kolejne inwestycje, a mieszkania (porównaj najlepsze mieszkania poświętne) pruszków sprzedają się praktycznie od razu, jak pojawią się tylko się w ofercie. Z Pruszkowa można łatwo dotrzeć do Warszawy, szczególnie że jeździ tam podmiejska kolej, pozwalająca na dojechanie do centrum bez żadnego stania w korkach.


mieszkanie
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś będzie szukał spokojniejszej okolicy, otoczonej lasami i w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, to bardzo dobrym miejscem może dla niego być Legionowo. Dojazd z tej miejscowości też jest bardzo łatwy, chociaż rzecz jasna korki również i tam czasem się pojawiają. Z racji tego, że będzie z niej trochę dalej do Warszawy, to nowe mieszkania legionowo będą miały znacznie korzystniejsze ceny, niż w miejscach leżących bliżej. I dzięki temu również są bardzo chętnie wybierane przez liczną grupę klientów.

Tags: ogród, dom, inwestycje, deweloper, Korek