Mieszkania w dużych miastach


Od pewnego czasu trwa krach na rynku nieruchomości jednorodzinnych. Słaby popyt na tego typu obiekty przełożył się na inwestycje w apartamenty. W dużych miastach apartamentowce rosną w oczach.


Sztandarowe inwestycje to wrocławski Sky Tower i stołeczny drapacz chmur Złota 44. Oprócz apartamentów popularne są również duże lokale w odrestaurowanych kamienicach. Ich ceny, tak jak apartamentów, startują od ponad dziesięciu tysięcy za m2.

Nowe apartamentowce buduje się zwykle w samych centrach metropolii, co jest bardzo cenione ze względu na łatwy dojazd i bujną infrastrukturę. Dodatkowo deweloperzy starają się umieszczać apartamentowce w pobliżu sporej ilości drzew, tras spacerowych i skwerów. Czasy betonowych pustyń na szczęście odeszły w przeszłość.

Kraków
Apartament Widokowy oferuje w sercu miasta, na Mokotowie i na Woli. Inwestycje powstają też na oddalonych rogatkach metropolii. W Warszawie za ekskluzywne mieszkanie musimy wyłożyć najwięcej w kraju – ceny przekraczają 7 milionów złotych. Cztery kąty w stuletnich odrestaurowanych kamienicach da się znaleźć m.in.

Gdy pomyślisz, że warto poznać większą ilość danych związanych z omawianą tutaj tematyką, zerknij na źródło info (https://www.invado.pl/produkty/systemy-przesuwne) - w tamtym miejscu odnajdziesz pokrewne zagadnienia.

na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Koszty za m2 bywają wyższe, niż dwadzieścia tysięcy złotych.


W innych regionach kraju można odszukać mniej drogie apartamenty. Poznań jest miejscem, w którym luksusowe lokale powstają głównie dalej od centrum, w sąsiedztwie terenów zielonych. Ceny potrafią być tu aż dwukrotnie mniejsze, aniżeli w Warszawie.

Ta solidna oferta (https://bubucraft.pl/prezent-na-dzien-babci-i-dziadka), którą przygotowaliśmy dla fanów omawianej tematyki, ma podobne dane na to ciekawe zagadnienie - sprawdź tutaj.

Można zwyczajnie wstukać w wyszukiwarkę "Apartament Ziemowit", aby zobaczyć różnicę.

Z innej strony przedstawia się Kraków Apartamenty w tym obleganym przez turystów mieście są tylko nieco tańsze niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy "zakopane centrum nocleg". Ceny oscylują w okolicach pięciu-sześciu milionów PLN. Mieszkania w mieście królów szczególnie chwalą sobie obcokrajowcy.

Tags: mieszkanie, Sky Tower