Krzyki - znakomita lokalizacja dla nabywców nieruchomości


Krzyki od kilku lat są jedną z najczęściej wskazywanych stref przez osoby interesujące się kupnem nowego lokum. Co może na to wpływać?


Jeśli chodzi o mieszkania Krzyki Wrocław, jakie oferuje to z analiz rynku wynika, iż za metr kwadratowy mieszkania w tej dzielnicy klienci muszą zapłacić od około.


5,5 do nawet 6,5 tys. zł. Faktycznie, w innych dzielnicach można natrafić na tańsze oferty, mimo to chętnych do zamieszkania na Krzykach nie brakuje. Niemal połowa klientów z Wrocławia wskazuje, że jest zainteresowana ową lokalizacją. Znaczenie może mieć tutaj spora ilość zieleni, a równocześnie sprawne połączenia z centrum miasta (z pętli odjeżdża wiele autobusów oraz tramwajów). Poza tym, zróżnicowanie tej strefy jest bardzo duże - budują się tu nowe bloki, jak i można okazyjnie kupić kawalerkę bądź większe mieszkanie remontu. Krzyki zajmują prawie 55 km kwadratowych powierzchni, więc można postawić na lokalizację bliżej centrum, jak i bliżej Bielan. Nie małe znaczenie ma także rozwój Krzyków - na południu mamy autostradę A4 oraz obwodnicę, dzięki której bez problemu możemy dostać się na Nowy Dwór, lotnisko bądź stadion.

Skoro masz ochotę jeszcze bardziej zbadać omawiany tu problem, to kliknij ten link. Bez strachu, to wiarygodny link - są tam dające do myślenia informacje.

Niedaleko jest również kompleks handlowy - galeria handlowa, restauracje, Ikea, markety budowlane i mnóstwo innych. Nabywcy cenią sobie kameralność Krzyków, lecz równocześnie zwracają uwagę na dostępność towarów i usług.


mieszkania krzyki wrocław
Author: Pracownia Projektowa ArC2


Statystyki pokazują, że w takiej kwestii jak mieszkania Wrocław kupno najtańszy jest rynek wtórny na Krzykach. Taką nieruchomość można nabyć już za nieco ponad 4 tys. zł za metr metr kwadratowy mieszkania.


W tym przypadku musimy jednak wziąć pod uwagę niemałe koszty remontu. Jeżeli chodzi o Wrocław tanie mieszkania znajdziemy także na Psim Polu, aczkolwiek ta lokalizacja z pewnością już nie jest tak atrakcyjna z powodu słabszych połączeń komunikacyjnych.

Tags: remont, klient, rynek wtórny, klientów