Krzyki - znakomita lokalizacja dla nabywców nieruchomości


Krzyki od kilku lat są jedną z najczęściej wskazywanych stref przez osoby interesujące się kupnem nowego lokum. Co może na to wpływać?


Jeśli chodzi o mieszkania Krzyki Wrocław, jakie oferuje to z analiz rynku wynika, iż za metr kwadratowy mieszkania w tej dzielnicy klienci muszą zapłacić od około.
5,5 do nawet 6,5 tys. zł. Faktycznie, w innych dzielnicach można natrafić na tańsze oferty, mimo to chętnych do zamieszkania na Krzykach nie brakuje. Niemal połowa klientów z Wrocławia wskazuje, że jest zainteresowana ową lokalizacją. Znaczenie może mieć tutaj spora ilość zieleni, a równocześnie sprawne połączenia z centrum miasta (z pętli odjeżdża wiele autobusów oraz tramwajów). Poza tym, zróżnicowanie tej strefy jest bardzo duże - budują się tu nowe bloki, jak i można okazyjnie kupić kawalerkę bądź większe mieszkanie remontu. Krzyki zajmują prawie 55 km kwadratowych powierzchni, więc można postawić na lokalizację bliżej centrum, jak i bliżej Bielan. Nie małe znaczenie ma także rozwój Krzyków - na południu mamy autostradę A4 oraz obwodnicę, dzięki której bez problemu możemy dostać się na Nowy Dwór, lotnisko bądź stadion.wiarygodny link (www.aleklima.pl)Niedaleko jest również kompleks handlowy - galeria handlowa, restauracje, Ikea, markety budowlane i mnóstwo innych. Nabywcy cenią sobie kameralność Krzyków, lecz równocześnie zwracają uwagę na dostępność towarów i usług.
mieszkania krzyki wrocław
Author: Pracownia Projektowa ArC2


Statystyki pokazują, że w takiej kwestii jak mieszkania Wrocław kupno najtańszy jest rynek wtórny na Krzykach. Taką nieruchomość można nabyć już za nieco ponad 4 tys. zł za metr metr kwadratowy mieszkania.


W tym przypadku musimy jednak wziąć pod uwagę niemałe koszty remontu. Jeżeli chodzi o Wrocław tanie mieszkania znajdziemy także na Psim Polu, aczkolwiek ta lokalizacja z pewnością już nie jest tak atrakcyjna z powodu słabszych połączeń komunikacyjnych.

Tags: remont, klient, rynek wtórny, klientów