Jakże dobrze się mieszka na Bemowie


Stołeczne Bemowo to znakomite miejsce do życia. Dawniej nieduże osiedle sypialne, dołączone do Warszawy w latach 50., dziś dynamicznie rozwijająca się część stolicy.
Od osiemnastu lat mieni się osobną jednostką administracyjną. Jak grzyby po deszczu wyrastają tu kolejne inwestycje i nowoczesne mieszkania. Bemowo posiada hot spoty z bezpłatnym internetem dla miejscowych.

Dom wielorodzinny z oknami 
Schüco PVC
Author: Schüco
Source: Schüco
Dzielnica jest słynna z wojskowych fortów.

Masz chęć przeczytać kolejne obfite w informacje artykuły? Jeśli tak, to zobacz ofertę na witrynie, która z całą pewnością zawiera wartościowe dane!

Wzniesione zostały 150 lat temu i stanowiły kompleks obronny Twierdzy Warszawa. Do dziś zachowały się 4 forty – Babice, Bema, Chrzanów i Blizne. Ich rejon to świetne miejsce do obejrzenia dla miłośników historii i wojskowości.

Z armią Bemowo ma bardzo wiele związków. Tu przecież mieści się Wojskowa Akademia Techniczna, ważne wojskowe sztaby oraz użytkowane nierzadko przez siły powietrzne lotnisko Babice. Na płycie lotniska zdarzają się też czasem wielkie imprezy muzyczne. Mieszkania na Bemowie ma wielu żołnierzy WP.

Ta część miasta jest nieźle połączona z resztą miasta. Dzieli granicę z Żoliborzem, Wolą, Bielanami, Włochami i Ursusem. Dojeżdżają do niej autobusy i tramwaje, a za kilka wiosen dotrze tu druga linia metra.

Dom jednorodzinny z oknami Schüco PVC
Author: Schüco
Source: Schüco
Dynamicznie rozwija się tu infrastruktura lokatorska. W budowie jest tu dużo nowoczesnych bloków, Bemowo bezustannie wzbogaca się o nowe mieszkania Bemowo jest chwalone przez nowoprzybyłych za zieleń, najbardziej za rozległy Las Bemowski i okolice fortów.

Przedstawiany tekst opisuje bardzo ciekawe kwestie - jeżeli chcesz poznać podobny materiał, sprawdź bez wahania to źródło (assystem.com.pl/).

Lokatorzy posiadają także dobry dostęp do handlu i rekreacji. Istnieje tu CH Bemowo, w którym mieści się Carrefour i Cinema City.

Jak widać, to znakomite osiedle do mieszkania Warszawa Bemowo stale się rozrasta i niebawem może się okazać jedną z najlepszych dzielnic stolicy.

Tags: osiedle, Warszawa, inwestycje

Source: Profbud