Jak znaleźć nowe mieszkanie


Wielu kupujących mieszkanko woli te nowe. Tej tendencji służy też program Mieszkanie dla Młodych, który umożliwia otrzymać dotację jedynie do domu z pierwotnego rynku. Przed transakcją warto jednak przeprowadzić dogłębną analizę. Jak wykazuje praktyka podążanie za promocjami nie zawsze gwarantuje udany zakup. Na co musimy zwrócić uwagę, aby nie dać się naciągnąć?


biurowiec
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na zakup mieszkania na rynku pierwotnym często dajemy się skusić atrakcyjnym cenom, cudnym wizualizacjom i przyrzeczeniom inwestorów. Warto jednakże zachowywać zdrowy rozsądek a także skrupulatnie sprawdzić inwestycję, nim złożymy podpis na umowie przedwstępnej.Dobrze rozpocząć od zapoznania się z wcześniejszymi dokonaniami dewelopera oraz określenia, czy wszystkie zostały skończone na czas. Jeśli inwestycje znajdują się na obszarze naszego miasta, dobrze jest je też zobaczyć.

Znaczna ilość pustych apartamentów czy niedbale wykończony obszar wokół budynków to znaki, iż inwestor może mieć także problem z realizacją naszej nieruchomości. Równie istotne jest zaznajomienie się z wpisami do księgi wieczystej oraz planami zagospodarowania powierzchni naokoło inwestycji. Może się okazać, iż piękny widok zza okna drzwi wejściowe wrocław za parę lat zasnuje biurowiec albo hipermarket, zaś w odległości pięćdziesięciu metrów zamyślono ruchliwą obwodnicę. Porównując parę propozycji warto również szczegółowo przeanalizować oferowane ceny i bonusy.

Nieziemsko wciągający tekst, nieprawdaż? Jeśli też masz takie zdanie, to kliknij tu oraz przeczytaj w serwisie (http://www.sklep.dobroplast.pl/) pozostałe dane.

Trzeba pamiętać, że na tymże rynku panuje silna konkurencja, tym bardziej gdy w pobliżu zlokalizowanych jest kilka budynków wybudowanych przez rozmaitych inwestorów.


Zdarzają się więc propozycje promocyjne, które kuszą nabywców tańszymi lub nawet bezpłatnymi miejscami garażowymi czy komórkami lokatorskimi. Na pierwszy rzut oczu prezentują się one niezwykle atrakcyjnie. W rzeczywistości jednak musimy bardzo dokładnie przeanalizować podobne oferty. Szczególnie tyczy się to sytuacji jeżeli deweloper żąda czegokolwiek w zamian, na przykład korzystania z określonej propozycji kredowej. Może się okazać, iż w definitywnym rozrachunku przez tę promocję mieszkanie będzie nasz kosztowało drożej a nie taniej. Teraz możemy w wyszukiwarkę wbić wyrażenie: nowe mieszkanie Wrocław lub mieszkania Wrocław rynek pierwotny.

Tags: miasta, zakup, biurowiec