Czy można negocjować cenę, dobierając mieszkania deweloperskie?


Na rynku posiadłości powstaje mnogość fascynujących inwestycji mieszkalnych, wskutek tego oferta nowych mieszkań gotowych do zakupu jest faktycznie przestronna. Decydując się na nabycie nowego mieszkania deweloperskiego, możemy wręcz przebierać w różnorodnych ofertach. Wyszukujesz mieszkania 2 czy też 3 pokojowego? A być może ciekawi Cię przestronne i duże mieszkanie z balkonem oraz komórką lokatorską?


mieszkanie deweloperskie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
A być może wolisz coś mniejszego, przykładowo kawalerkę bądź mieszkanie typu studio? Potrzebowałbyś mieszkać na pięknym osiedlu, w okolicy zieleni i pięknych parków i skwerów? A być może bardziej odpowiada Ci apartament w centrum miasta? Niezależnie od tego, którego mieszkania poszukujemy - bezsprzecznie je odkryjemy. () Wielką rozpiętością charakteryzują się także ceny mieszkań. Mieszania deweloperskie zdołamy zakupić za 200 tysięcy złotych (kawalerki, małe mieszkania dwupokojowe), oraz także za 300 bądź nawet 500 tysięcy (mieszkania trzypokojowe, apartamenty i tak dalej). Różnorodność cenowa jest naprawdę duża. Nim przystąpimy do kupna mieszkania, z pewnością musimy ustalić swój budżet, dzięki temu będziemy szukać mieszkania, na które z pewnością nas stać. Jednakże pożądane byłoby pamiętać o tym, że mieszkania deweloperskie - polecamy zapoznać się z ofertą mieszkań, a mówiąc bardziej szczegółowo ich wartość możemy też negocjować. Jeśli więc możemy sobie zezwolić na apartament za 200 tysięcy złotych, równie dobrze zdołamy oglądać mieszkania za 250 tysięcy, albowiem może uda nam się zbić cenę.


nowe mieszkanie
Source: pixabay.com
Wszelki deweloper spodziewa się tego, iż Klient będzie chciał negocjować cenę, wskutek tego nie bójmy się tego robić. Wprost przeciwnie, starajmy się zbić z ceny. Żeby odnieść sukces, pożądane byłoby dobrze się do tego przygotować. Rozeznajmy się w cenach mieszkań w konkretnej inwestycji, dowiedzmy się, jak wysokim zainteresowaniem się one cieszą, wskażmy na potencjalne wady bądź dokuczliwości (brak windy, brak balkonu i tak dalej.). To wszystko zdoła pomóc nam w zbiciu ceny. () Nikt nigdy nie kupi mieszkania deweloperskiego za oferowaną przez dewelopera cenę, wobec tego bądź pewny siebie i twardo pertraktuj warunki kupna mieszkania.

Tags: miasto, budżet, cena, oferty, negocjacje