Co to jest spinarka akumulatorowa ? Jakie jest jej zastosowanie?


Jest wiele sprzętów, które ułatwiają nam aktywność w pracy i w domu. Jednym z tych przyrządów jest spinarka ręczna. Służy do połączenia artykułu przy pomocy polipropylenowych, poliestrowych, papierowych i metalowych opasek. Proste, jednak niezawodne przyrządy służące do manualnego spojenia polipropylenową taśmą większych przedmiotów, także luźno złożonych artykułów na palecie.
Łatwe w obsłudze sprzęty do łączenia taśmą polipropylenową, lub poliestrową przy pomocy sprzączki drucianej. Urządzenie umożliwia należyte naciągnięcie, także rozcięcie taśmy wychodzącej z wałka. Napinacz jest poręczniejszy od paskowacza ze względu na jego wymiary. Do pakowacza można użyć rozmaite wielkości opaski, w zależności od wymogów zawijania.


Spinarka ręczna musi być wyposażona w pojemniki do taśmy - poznaj ofertę taśm nierdzewnych -.

Jeśli omawiana kwestia Cię ciekawi, to masz możliwość zdobyć podobne dane na przedstawiane zagadnienie. Po to odwiedź serwis www płoty panelowe wrocław.

Taśmy te charakteryzują się sporą wydajnością i trwałością. Można je zgrzewać przy pomocy specjalnych urządzeń, albo spajać je za pomocą spinaczy drucianych i plastikowych. Jest to najtańsza i najprostszy sposób na asekurację sporego i małego ładunku. Paskowarka ręczna odznacza się trwałą stalową budową gwarantującą długą żywotność.
wózek
Source: flickr.com


Do załadowania taśmy służy także odwijacz. Jest to wózek z bębenkiem i hamulcem i służy do odwijania taśmy. Zaopatrzony jest w kółka co zapewnia przemieszczanie się po całym terenie, na jakim realizuje się łączenie opaskami. Ma kieszeń w której jest możliwość wkładać napinacz i przybory do pakowania - czytaj o produktach Transaco. Sprzyja ochronie taśmy przed rozwinięciem, także powoduje, że taśma jest bardziej produktywna. Taśma jest stale pod ręką i nie musimy mieć obaw o jej rozwinięcie. Wyraźnie podwyższa efektywność pracy.


Istnieje także spinarka ręczna akumulatorowa. Poświęcona przede wszystkim do spojenia palet z towarem poświęconym do przewozu. Łączy w sobie atuty ręcznych paskowarek z maszynami paskującymi dzięki mobilności i komforcie połączenia bez zastosowania metalowych spinek. Łączenie odbywa się poprzez zgrzew. Urządzenie jest wszechstronne, w ciągu paru minut można je przemieścić w prosty sposób na różne szerokości taśm.

Tags: narzędzia, wózki, przewóz